Zayiflamaya Niyet Ettim Günlüğüm - Obilsin.com
Hadi bakalım kolay gelsin. Çok fazlanız yok yazdıklarınıza uyarsanız rahatlıkla kilonuzu verir üstüne bir de güzel sıkılaşırsınız. Şimdiden tebrik ediyorum sizi.
Evet arada kaçır ye derken biraz biraz adapte oldum. İp atlamaya da başladım 350 ile. Sabah sirkeli su içiyorum. Öğlenden kahve şekersiz içiyorum. Eskiden çabuk kilo verirdim tartıyı yere yapiştiricam. Ben boyle aptal tartı gormedim tam bir gerizekali. Bacak kalmadı gözüm çikolata da perişanım. Haftaya da oruçla devam edeceğim.
Sevgili zayıflama günlüğü o tereyağli kızarmış ekmeği yedim . Pis boğazıma neden engel olmadım bilmiyorum. Her gece aynı karar ama sabahı azıcık yesem ne olur ki durumu. Ya tokluk hissim 0! Alti ustu 10 kilo vericem bu neden bu kadar zor. Tartıya çaktım tekmeyi inşallah bozulmaz. Oruç tutmaya başlıyorum yarından itibaren. Hadi kızım göreyim seni tut ulan sözünü.
Tartıyla hala küs ve konuşmuyorum. Onu affedebilir miyim sanmıyorum. Hep şişko hep kilo vermemiş çıkarıyor beni. Utanmasam kıskanıyor diyeceğim. Herneyse oruçlarıma başlamış bulunmaktayım. Sahur yapacağım diye fazla yememişdir inşallah.
Oruç tuttum . Gayet rahat tuttum maşallah. Hersey güzel ilerlerken zikkim gibi acikmadiğim halde iftarda yedim de yedim. Eee ben moralsizsem yiyenlerdenim galiba ... Yarın tutcam boğazımı!
Bi kaç dk öyle bir yedimki ohh canıma değsin desem samimiyetsizlik olacak. Kendimi kusturmaya çalıştım ama olmadı. Nasıl kusuyor bu insanlar. Mahvoldum ama kusamadim Hayatın tadı yemek fikrimi değiştiremiyorum. Berbat bi kodlama yaptım kendime. Ah ulenn yaz da geliyor dana gibi gezicem o harika favorilediğim kıyafetler falan . Bugün sondu yarın sporun anasını ağlaticam aç yaticam aç gezicem. Bu salak mide küçülmeliiiiii.