vitaminler hakkinda - Obilsin.com
Arkadaslar size vitaminler hakkinda soru sormak ıstiyorum..ben mesela yogurt sut kisaca kalsiyum iceren ürünleri yiyip icemiyorum bunlarin yerine kalsiyum icerikli vitamin kullansam yogurt yemis sut icmis kadar doğrudan faydasi oklur mu somucta vitamin bitkisel ama nasil olur.. Ayni sey doger vitaminler icinde geçerli eksik gordugum degerlerimi vitaminler le karsilasam olur mu..dolabi acipta bir sey yiyecek yapida degiilim yarrali seyler pek yemem meyve vs cok tuketmem..o besinler yerine votaminlr can kurtarici olur mu
hawaiian spirulina araştırmanı tavsiye ederim 2000den fazla enzim mineral içeriyor. genelde vejeteryanlar kullanıyor. aslında bakarsan yosun tableti ama içeriğinde doğal olarak çok fazla vitamin ve mineral var.
sen eksik gördüğüm değerlerim var dedin diye önerdim sana kan tahlillerindeki sonuç ne bilmiyorum. hekim sonuçlarına bakıp bütün değerlerin normal kullanma ihtiyacın yokmu dedi yoksa ne olduğunu bilmediği içinmi kullanma dedi.
yani benimde herhangi bir düşük değerim çıkmamasına rağmen kullanıyorum hem cilt hem sağlar hemde genel sağlık açısından çok faydası oluyor. kullanılabilir yani.