Uçak biletine cinsiyetimi yanlış girdim - Obilsin.com
Yurtdışına gideceğim. Sizce sorun çıkarırlar mı? THY firma. Haber verdim ama sadece check in zamanı düzeltebiliyorlarmış. Not düşmüşler bir de. Bu kadar. Yeterli olacak mı? Burada benzer sorunu yaşayan olmuştur belki, ya da thy hostesi vardır.
Ben de sevgilimin biletini almistim,soyadını yanlış yazmışım birkaç harf. Arayınca bana da onemli degil demişlerdi. Cidden de sorun çıkmadı. Bence sizde de çıkmaz.
Yeterli dedilerse sorun çıkacağını sanmıyorum Sonuçta otobüs değil ki erkek kadın olmanız fark etse Diğer tüm kimlik bilgileriniz uyunca cinsiyeti de değiştirirler
benim nisanlimin basina gelmisti bu durum. telefonda israrla bize bileti iptal ettirin yenisini alin dediler. bileti iptal ettirip son dakika yenisini almak da 5-6 bin civari bir fiyat farki oluyordu iptal ettirmedik o yuzden. gidince check-in esnasinda duzeltildi. sonra da sikayet ettik tabi ki yani duzeltilen bir sey oldugunu bile bile para icin bu tavir cok cirkindi. cok basit sekilde duzeltilmisti sizde de sorun olacagini zannetmiyorum. bileti iptal ettirin derlerse ettirmeyin.