prematüre bebeğim - Obilsin.com
mrb ben formra yeni katılıyorum. 71 gün önce ikiz bbeklerim dünyaya geldi. 31 hftalık doğdular. birisi 1960g diğeri 1100 g doğdu. büyük bebeğim 17 gün sonra küvezden çıktı ama küçk yavrum hala küvezde ve dün gece akciğer enfeksiyonu geçirmiş solunum sıkıntısı var. inşallah atlatır dua edin ltfen aynı sorunu yaşayanalr varsa yazsın lütfen. umua ve duaya çok ihtiyacım var
Merhaba preanne,Allah bebişlerinizi size bağışlasın,benim bebeğim de 29 haftalık 1140gr doğdu,1 ay kadar solunum cihazına bağlı kaldı ve aynı sizin bebişiniz gibi akciğer enfeksiyonu vardı,çok şükür hepsini atlattık ve 68 gün sonra taburcu oldu,kavuştuk. Siz de içinizi rahat tutun,Allahın izniyle o da iyleşip size kavuşucak.71 gün oldu demişsiniz,bu süre zarfında bebeğiniz kilo almıştır,çok daha güçlüdür,antibiyotiklerle akciğer enfeksiyonunu çabuk atlatıcaktır.Sütünüzü sağıp ona götürüyorsunuzdur muhakkak.Sizi çok çok iyi anlıyorum,çünkü aynı yollardan geçtik,o dönem doktorlar da "ne zaman iyileşir,solunum makinasından kurtulur" dediğimde kesin zaman vermekten kaçıyorlardı,cevapsız kalmak çok zor...Allah size güç versin,moralinizi bozmayın,inşallah en kısa zamanda bebişiniz sağlığına kavuşucak.Sevgiler
Bende bebeğimi hastanede bırakıp eve döndüğümü varsayıyorum da içim sızlıyo gerçekten hiç kolay değildir. Allah hem sabrını versin hem de evladını en kısa zamanda sana bağışlasın canım.
rabbim böyle bir deneyimi kimseye yaşatmasın. inşallah bebeğinin sağlıkla sıhatle vaktinde kucağına alırsın .
dualarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim pisicik1. bahsettiğiniz kontroller evdeki bebeğim için yapıldı. çok şükür ii çıktı darısı küçük bebeğime inş. bi şey daha soracağım anne sütünüz nasıldı, bebeğim emmemiyor sizin bebiş emiyor mu.
gecmiş olsun arkadasım benım kızımda 26 haftalık dunyaya geldi onda da vardı akcığer enfeksıyonu antıbıyoktık ve masajla cıkarttırmıslar balgamı inş.bebeğinizde bu durumu atlatır sağlıkla alırsınız kucağınıza..
mrb hilalciğim. rabbim yavrunu sana bağışlasın inş. bebeğin şimdi nasıl ne zamn dünyaya geldi. AYRICA BURADAN TÜM PREMATÜRE ANNELERİNE YARDIMCI OLACAĞINA İNANDIĞIM BİRİSİNin İSMİNİ VERMEK İSTİYORUM. bir televizyon programında izledim inci candemir. bebeğini 670 gramla amerikada dünyaya getirmiş. 24 haftalık doğmuş. kendisi şimdi türkiyenin ilk ve tek prematüre ebebeyn danışmanı. pbed.com internet adresinden ulaşabilirsiniz. hatta kitabı var" 670 gramla hayata tutunmak" mükemmel bir kitap ben okuyorum. ben konuştum ve o günden sonra moralim çoook ii. çok sevecen ve yardımsever bir insan aramanızı tavsiye ediyorum çok rahtlatıyor.