Özel hastanede kuvoz fiyatlari - Obilsin.com
Arkadaşlar 28haftalik hamileyim erken doğum riski var ve ben özel hastaneye gidiyorum sizlerden. Gittiğim hastanenin yenidoğan yoğun bakım var ve çevreye göre iyi olduğunu duydum. Devam etmek istiyorum ama olur da erken doğum olursa fiyat konusu kafamı karistiyor. Çok mu pahalı kalan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir misiniz
Aslinda 28 gun kadar kuvoz parasi devlet tarafindan karsilaniyor ozel de olsa ama bazi ozel gastaneler hastadan almaya calisiyor. Mesela benim dogum yaptigim yer bir suru kagit imzalatmisti kuvoz icin ama aslinda yasak boyle bir uygulama cok sukur ki kuvoze girmedik gerci ozel saglik sigortamiz da karsiliyordu bizimkini ama gene de can sikiyorlar haziranda 1000 tl demislerdi gunluk
Günlük 1000 mi inanmıyorum neymiş o öyle ben de biraz internette araştırdım yenidoğan yoğun bakım hizmetlerini devlet karşılıyor diye bı çok yerde gördüm ama şimdi sizin soykedikleriniz kafamı karıştırdı inşallah gerek kalmaz arch2401 .!.:
Kızımda 18 gün küvezde kaldı 5 kuruş bıle para odemedık. Farklı sehırde Doğum yaptım. Ambulansla hastaneye gıttıgım ıcın Doğum parasında Ambulansla sevklı gıttım diye daha az odedık kuvez parasında odemedık. Çoğu hastanenin SGK ıle anlaşması var Zaten o zaman sorun olmaz. İnş vaktınde sağlıkla kucagınıza alırsınız.
Anlaşmalı hastanelerde kuvöz ücretsiz. Özel bi hastanede 16 gün kaldı benimkiler. Hiçbir şey ödemedik. İnşallah sizin gerek kalmaz zamanında alırsınız kucağınıza.