Kuaför - Obilsin.com
Ben dün saç kesimi için kuaföre gitmiştim, çift kat maskem vardı. Fakat kuaför kesime başlamadan önce maskesini çıkardı . Başka müşteri 1 taneydi ve bayağı uzaktaydı , kalabalık değildi . Sizce virüs bulaşma olasılığı nedir ?
Maske sizdeki virüsün dışarı çıkmasını önlüyor bildiğim kadarıyla. Yani başkalarını koruyorsunuz aslında. Bu mantıkla bakarsak bulaş riski var tabi. Benim de sınav görevlerim oldu, malum öğrenciler çıkarabiliyor sınav esnasında. Çift doz aşılıyım, bir şey olmadı şükür. Umarım size de olmaz.
Bende bugün kuafördeydim ben hariç herkes maskesizdi sadece çalışanlar yani müşteri yoktu benden başka ben çift maske
Arkadaşlar kuaför vs maskesiz olunca uyarın. Günde kaç müşteriyle temas ediyorlar..bir de o müşterilerin temas ettikleri kişileri düşünün. Belki 500 kişilik temas var o kuaförlerde. Sadece bir kuaför ve çalışan diye bakmayın olaya.
Bahçelievler Çamlık caddesi Sümbül sokaktaki Suzan kuaförde bayramda manikür-pedikür ve ağda yaptırdım. pedikürde enfeksiyon kaptım, ağdada vücudumun çoğu yeri yandı. Maskesiz çalışıyorlar aynı şekilde. Şikayetçi oldum savcılığa da. Gitmeyin, tanıdıklarınızı da göndertmeyin, başkasının canı yanmasın bari.