Kanuni sultan süleyman e.a.hastahanesi perinatoloji bölümü hastaları - Obilsin.com
Kanunide dogum yapan arkadaslar acaba memnun kaldınız mı? Bende orada istiyorum ama surekli hastane calışanlarının kötü davrasnışları ile ilgili seyler duyuyorum, ilk dogum oldugu için korkuyorum bende o tarz olaylardan
Ben aynı hastanenin infertilite bölümüne gdiyorum 8 aydır bu ay aşılamam yapıldı ve sonuç bekliyorum.Güzel bir hastane ben memnunum.Fakat bu bölüm hakkında bilgim yok perinatoloji nedir riskli gebeliklerin takibini yapan bölüm mü?
bende ordaydım :) 9 eylül 2011sabah 9dan akşam 5e kadar :) 7:35te doğumum gerçekleşti 32 haftalık doğdu sıpam :)
canım benim face im var hira nur adına beni kabul et msjlaşak ama ben hafta içi öğleleri açığım sende o zaman açarsan görüşürüz.
ayy evet kankim yaa kardan dolayı gelemedim.sonraki haft.gittim bende seni çok özledim.kızına çok üzüldüm cnm.çok geçmiş olsun.zehra ablayla face de görüşüyoruz seninle de artık orada takılırız..
ayyy kankim bende seni özledim hele ki hastahane günlerimizi seni bulabilmek için bu konuyu açtım ve hele şükür seni buldum.Benim face yok eşimin var.zehra ablayı bende çok özledim keşke ben de görüşebilsem.face kursam benim herif benim canıma okur biliyosun bu sayfadan haberi yok gizliden ne yapayım seni çok özledim hastahanede en son ne zaman görüştük en sonuncu rop a da gelmedin kar yağışı nedeniyle ben ozaman hastahanede yatıyordum hira nur bronşit oldu 5 gün hastahanede yattı ozaman rop unu yaptırdım ben den başka kimse yoktu.daha da ne zaman görüşürüz allah bilir ama ben gizliden face kurarsam yine bu adımla kurarım resim de bu profil deki resim olur zehra ablaya söylersin seni ve özgül ü çooooooooooook öpüyorum yakında görüşürüz inşallah
bende perinatolojide gökhan beye gidiyordum bebişte gelişim geriliği vardı.bende de hamile olduğumu öğrendiğim günden beri dehşet sancı mevcuttu.başta özele gidiyordum sonra eşim gökhan beyle yakın olduğu için ona gittik.beni yatırmadı ama gerilik devam ederse mecburen alıcaz dedi.önümüzdeki hafta hazırlıklı gel alabilriz demişti.bebişim haftayı beklemedi ertesi gün ( 14 temmuz) 35.haftasında 2000 gr.46 cm olarak dünyaya geldi.
ben 6 eylül de yattım 22 eylülde doğum yaptım normalde kasımda da orada olmam gerekiyordu ama 29 hft erken doğum yaptım 1190 gr dı..18 gün yattım sağolun halil bey baba insan..lakin bana yapacak bir şeyi yoktu.. servikal yetersizlik tanısıyla 26 hftada yattım üstelik iki normal doğumum var öncesinde..22 haftada birden açılma olmuş acayip bir diş iltihabı olmuştum o hafta artık ona bağlıyorum..24 te dr detaylı ultrasonda 29 u göremez dedi..ben yatağa yapıştım 2 hafta hiç kalkmadım wc hariç... 2 hafta sonra celeston oldum tabi kalktım dr gittim akşamına kanama oldu ve su da dahil.hemen ambulansla kanuniye geldik....günde 3 nts 6 nidilat herşey sorunsuz ama açılan boyun kapanmıyor tabi 1.1 mm ölçümle nasıl duruyor derdi dr bile ve 3 haftanın 2 haftasında bel ağrısı çektim alttan muayene yasaktı bana son gece artık insanlıktan çıktım yarın bi şekilde gidicem burdan dedim ağrımı söylüyorum normal nst de yok diyorlar...... ben de herhal yataklardan fıtık oldum dedim gidip özele belime baktırayım..sabah esengül bi bakayım madem dedi ee 8 cm le direk aşşağıya ve 15 dk sürmedi doğum... tabi çok yalvardım ben odama gidiyim bebem çok ufak ben bu ağrıyı çekmeye razıyım 2 3 hafta daha kalsın diye.. onlar olmadı beni noolur özele sevk et dedim o da olmaz çok geç ambulansta doğurursun dediler..aşşağıda didem dr vardı sağolsun bebeğin ufak strese girmesin yardımcı ol dedi öyle böyle minicik birşey di 1190 gr tam 1 lt kola şişesi kadar.. uzaklardan ağlaması geldi..ve küvöze gitti..onu 50 gün bekledik..şimdi çok şükür yanımda..allah bir ömür ayırmasın bizi yavrularımızdan..