ikinci trimestrda olup su gibi rengsiz akintisi olanlar-yardim - Obilsin.com
merhaba.ben uzun zaman oldu buraya yazmayali.23+4günlük.bu günkü kontrolde bebegin suyu azalmis dedi doktor.bide rahimagzi kisalmamis ama v harfi seklinde hunilesme var.benim su gibi akintim 20 haftada durmusdu.19 hafta ultrason kontolunde normaldi.
Oncelikle çok geçmiş olsun. benim arkadaşım da ilk hamileliginde aynı durumu yaşadı bebek yaşamaz suyu bitti dediler. sonra bir komşusu limon suyunun kesedeki suyu artırdığını söyledi. doktora limona aseriyorum yesem olurmu diye danışıp bol bol suyunu sıkıp icti ( tabii tansiyon sorunu filan yoktu bu arada) ve 38. hafta da doğum yaptı. şimdi kızı 5 yaşında maşallah. bir de oğlu oldu. isterseniz doktora danışıp sizde limon suyu için . Tabii doktorunuza mutlaka danışın. İnşallah sağlıkla bebeğinizi kucağıniza alırsınız.
Bide su icmeyi ihmal etme.Senin icin dua edicem.ben isden ayrildim bir süreligine.bütün gün yataktayim.korkuyorum.
Slm Canim bir hastanede test falan yaptir bence için rahat etsin benim de bir süredir o şekilde bi akinti oldu suyu normal diye diye bitti nerdeyse suan 2 cm suyu var ve yaşamaz deyip duruyor dr lar yavrum Allah a emanet ne kadar dayanır bilmiyorum
Bu arada tedirgin olup doktora gittim.bebegin suyu normal.Ama doktorun önerdigi testi bulamadim.akinti gün boyunca oluyor.Cok korkuyorum amniyon sivisi diye.kuruyunca iz birakmiyor.