herbalife ile zayiflayanlar buraya… - Obilsin.com
Selam kızlarrr ben de herbalifea başlayalı yarın 1 hafta olacak. 12 kg fazlam var. Tartıda pek bir fark görünmüyor. Özel günümdeyim, ondan olabilir mi ? burdan yazıp birbirimizi motive edersek süper olur :)
Yeğenim Herbalife ile 10kg vermiş 15 günde. Bende 06.09.2016 tarihinde sabah 78kg dım.Herbalife kullanmaya başladım.07.09.2016 tarihinde sabah 77kg a düşmüştüm. 06.09.2016 tarihinde sabah shake öğlen shake akşam lahana sarması 3 adet 1 kase yoğurt Gün çerisinde dahil yaklaşık 4 litre su tükettim.Yarım tekrar bildireceğim. Ha aç kalmıyorum diyen yalan söyler ben devamlı açım.
Bayanlar önemli olan dengeli beslenmeyi öğrenmek. Herbalife ürünlerini danışmanınız kontrolünde düzenli kullarsaniz kesinlikle dengeli ve sağlıklı kilo verişiniz. Bunun kalıcı olması dengeli beslenme bilmeniz ve uygulamanız ile ilgili. Gıda mühendisiyim ve hipoglisemi ve hipotiroid hastasıyım hipoglisemi hastalığımı bu ürünler ile yendim. İsteyene yardımcı olabilirim.
Bende alalı 1 ay oldu.. İkinci kutuyu kullanıyorum ama gram vermedim.. ilk kutuda yanlışlıkla kilo aldırma yöntemini uygulamışım ama kilo almadım Allahtan kutunun yarısında öğrendim yanlış yaptığımı.. Şimdi doğrusunu yapıyorum ama hiç bir etki yok. O kadar param gitti üzüldüm yani, ki ben çok hızlı kilo verebiliyorum.. Sadece yeşilçay ile yediklerime dikkat ederek 59 dan 52 ye düştüm.. Şuanda hala ikinci kutudayım bitsin bir daha almıcam.. aynı ortamda çalıştığımız bayan kilo verdi ama o çayını ve hapınıda kullanıyor ben çok kilom olmadığı için sadece shake aldım. Sonuç olarak herkeste aynı etkiyi yaratmıyor..
ben de kullandım bir süre. ideal kiloma ulaştım. sonra koruma evresini uyguladım. ve tamamen bıraktığımda nasıl olduğunu anlamadan geri aldım o kiloları. abartı bir beslenme şeklim de yoktu üstelik. paranız çoksa, hayat boyu kullanırım diyorsanız işinizi görür. yoksa hiç bulaşmayın derim.
Ömür boyu kullanacaksanız işe yarayabilir ama bir süre kullanıp ideal kilonuza düştükten sonra bırakmayı düşünüyorsanız kesinlikle işe yaramayan aksine bırakıldığı andan itibaren müthiş kilo aldıran bir ürün. Yakın arkadaşım kullanmıştı şimdi hala pişmanlığını yaşıyor
Bende yeni başladım 4.günüm. 90kg dan 87,3 oldum. Hergün yazıyorum neler olduğunu merak edenlere blogspot.com.tr
Paranız çoksa hayatınız boyunca ben herbalife alırım diyorsanız alın kullanın hipoglisemi ya da şeker hastası iseniz işe yaramıyor ben denedim hipoyum ve çok acıktırdı yetmedi bana.Mamayla yaşanmaz...
Merhaba bende alıp kullanmayı düşünüyorum kullanıp faydasını görenleri gördüm,araştırdım aklıma yattı araştırdığıö kadarıyla kimyasal vs. İlaç değil öyle olsa kilo verme dısında yemek yanında takviye olrak tavsiye edip kilo almak isteyenler alamazdı diye düşünüyorum :) neyse parayı biriktiriyorum az bir sey kaldı 1 aylık kullanımlık alıcam zaten birden fazlada alamam bir öğrenci olarak çok pahalı neyse alıp başlayacağım gün buraya yazarım başladım diye bide bitirip tartıldıktan sonra
Hala aktifmi burasi bilmiyorum ama bende 1 aydir hayatimi degistiren herbalife urunlerini kullaniyorummm :) varmi kullanan veya kullanmak isteyen birlikte devam edelim :) Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.