Günlük süt tavsiye - Obilsin.com
yurtdışında kimse hayvansal süt almıyor, ineğin sütünün insana uygun olmadığı o sütün buzağıya ait olduğu görüşü yaygın. evde kendiniz çok güzel bitkisel sütler hazırlayabilirsiniz: badem sütü, yulaf sütü vs.
Bende günlük organik süt getirtiyorum, teyzem tavsiye etti, kayıt oldum, her hafta geldikleri gün belli, bende çok memnunum, ihtiyaç duyan olursa yönlendirebilirim arkadaşlar...
Ben buldugum zaman organik sut kullaniyorum, onun disinda Ataturk Orman Ciftliginin gunluk sutunun kokusu ve tadina bayiliyorum.
ben şahsen şişelerdeki kutulardaki günlük süt adı altında satılan şeyleri de sağlıklı bulmuyorum, en iyisi en güzeli besi sahibinden sütü direk alıp kendin kaynatman ben anneden atadan dededen böyle gördüm hiçbir zararınıda görmedim bugüne kadar. ama temiz birinden almakta önemli tabi bu konuda.
Süt hakkında duyduklarım inek sütü almamama neden oldu.inek sütünden çok memnunum.İnsanların sağlıkları üzerinden para kazanmaya çalışmasalar keşke
iyide adamın numarasını neden ifşa ediyorsunuz.herkes iyi niyetli olmayabilir yazık değilmi sütüçüye.sütçünün suçu ne?
Çok teşekkür ederim canım ya, hani hep duyuyoruz vitaminleri falan ölüyormuş diye ama bu kadarını da beklemiyordum. Bu zamanda hiçbir şeye güvenilmiyor ki. Aslında zaten bir sütçümüz var, her hafta ondan manda ve inek sütü alıp onu yoğurt yapıyoruz. Hazır yoğurt yiyemez hale geldik bütün ev halkı. Doğal yoğurt çok daha farklı ve insan yoğurt yediğini anlıyor. Sütü de artık kokusunu sevmesem de içerim madem bu kadar zararı var paket sütlerin. Tekrardan teşekkür ederim canım aydınlattığın için :)