????????Fazla kilo almadan doğuma hazırlık???????????? - Obilsin.com
Evet 17. Haftamdayım fazla kilo almadan doğuma girmek istiyorum. Kendime bir hedef belirledim. Başlangıç kilom=60 Güncel kilom=60,8 Hedef kilo=65 Burada her hafta tartılıp doğuma kadar nasıl daha az kilo alabilirim takip edicem. Menu ve gün içinde yaptığım hareketlerimi yazıcam. Bakalım bu süreç nasıl devam edecek
17 Haziran menü. Sabah 3 dilim yumurtalı ekmek iki dilim peynir bir büyük kupa çay bir domates 4 zeytin. Ara 5 dilim kavun. Öglen bir büyük kase mercimek çorbası. Aksam bir kücük boy karnıyarık 5 kasık kremalı tavuk sote 5 kaşık bulgur pilavı 2 bardak ayran. Su 2 litre 45 dk tempolu yürüyüş 1 saat sakin yürüyüş.
26 haziran menü, 1 simit bir duble iki şekerli çay iki dilim peynir bir kase dometes sosu 5 zeytin. Aksam 2 dilim ekmek bir porsiyon.(5dilim karpuz) peynir bir büyük bardak ayran. 2 lt su 30 dk yürüyüş.
15 haziran menü, Sabah 2 dilim ekmek bir kaynamıs yumurta 3 kaşık domatesli sucuk bir duble bardak çay 2 şekerli(şekersiz içemem) iki dilim peynir. Akşam bir tabak kavun karpuz karısık bir dilim peynir 5 dilim domates iki dilim ekmek bir yk kaymak. Su 2 litre. 45 dk yürüyüş.