Evlilik teklifi ve düğün vb. konularda başkalarına özeniyorum, 2. bir düğün yapmak anormal mi? - Obilsin.com
Düğün yapmadık. İyi ki olmamış. Evlilik teklifi habersiz oldu. Keşke hiç haberim olmasaydı. Keşke bekar olsaydım.
Maddi durumunuz müsaitse yapın. Bana isteme düğün olayları çok saçma geliyor kendim evlenirsem aileleri dışarıda bir lokantada tanıştırıp nikah kıyıp bitireceğim olayı. Ama sizin için bu kadar önemliyse maddi durumunuz da iyiyse neden olmasın. Benim çocuğu 2 yaşına girince otel tutup düğün yapan arkadaşım var.
Bu pandemide ,vakalarin azaldigini bile varsaysak dugün yapmanız bence cok garip olur.Cok üzgünüm kizmayin ama yakinim yapsa dalga gecesim,kizasim gelir.Dügünde malum taki takiliyor . İstedigi takiyi alamadi yine dügün yapiyor mu dedirteceksiniz.Bu hastalikta insanlar yine gelmez ,üzülursünüz.Ben esimden evlilik teklifi almadim.Karar verdik evlendik. Huzurunuza ,sagliginiza ve mutlulugunuza bakin bence Gecmisi salin gitsin.
Aradan uzun bir zaman geçince aman tüm bu yapılanlara Ne gerek var diyorsun.Boş yere masraf gibi geliyor.Ya da bana öyle geliyor bilemedim.İkinci bir düğüne harcayacak paranız varsa o parayla gezin Ne gerek var bie düğüne daha
Siz en iyisini bosanın herseyi en bastan yapin Esinle mutluysan huzurun varsa bunlar gereksiz teferruatlar bence
Anormal olur mu bilmem de, sımdı de haberli olacak hepsi. O:Senı bayramda isteyelim mi tüm akrabalar bir aradayken.. Ben:Tmm O:Tşk Ben : Ö.d Seklınde gelisen evlılık teklifi aldım. Teklifle olsa keske hersey.