Evde Sebze Yetiştirme - Obilsin.com
Arkadaşlar yeri burası mıdır bilmiyorum, eğer yanlış yere açtıysam adminlerin uygun yerine açmalarını rica edeceğim. Benim kocaman ve güneş alan bir balkonum var. Değerlendirmek istiyorum. SArımsak, çeri domates, salatalık falan yetiştirmek istiyorum. Ne yapmam lazım? Bunun bir mevsimi var mı? Tekzenlerde bile tohumu satılıyor görüyorum, yapabileceğim ne var? Evde sebze yetiştiren varsa yardımcı olabilir mi? Şimdidden teşekkür ederim...
Denemelisin ben biber denemiştim balkonda süs biberi çok güzel oluyor domates biraz geç oluyor ama biber, maydanoz dikebilirsin
Tohum değil de fide alırsanız olabilir. Tohum için vakit geçti zaten artık ama fideyi yetişir. Ben domates çilek ve Arnavut biberi yetistirmistim . Zevkli oluyor yapın.
Benm kayınvalidem terasta maydanoz nane ve soğan ekiyor.. Çokda guzel çıkıyorlar. Çok zevkli ve zahmetsiz.. Bnce kesinlikşe yeriniz uygunsa yapın..
Fesleğen marul çilek . Bunlardan da tercih edebilirsin bunlar zahmetsiz. Soğan ekebilirsin Asilanmis bir limon alabilirsin. Hem görüntü olarakta heybetli bir bahçe olur. Yine aynı şekilde mandalina falan da olur. Balkon büyükse . Duvar kısımlara çok yaklastirmazsin yanmazlar. Fideleri alınca yaz neler aldın hatta bize fotoğraf bile atabilirsin seviyorum böyle sebzeli balkonlari :)
takdir ettim sizi bayılıyorum özellikle şehirde oturup da balkonlarını saksılardan bahçeye çevirenlere güncel kalsın