erken doğum yapanlar sütlerinizi nasil arttirdiniz - Obilsin.com
31 haftalik dogum yaptim 38 gun kuvezde yatti bebegim hep makinayla sagdim hastaneye biraktim fakat hic 50 cc nn ustune cikamadm simdi 1 aydir bebegim.evde emziriyorum devamli fakat guclu ememiyo ve sut az sizler nasil.sutlerinizi arttirdiniz
Gözünüz aydın bebişiniz evinize gelmiş. Benim kızım hala küvözde henüz emziremedim ve hala sagıyorum. Süt için; kuru incir ve kayısıyı kaynatıp robottan geçirip içiyorum sürekli. çiğ badem günde bi avuç yiyorum. dereotunu da yediğim gün artıyo baya. rezene çayı iyi geliyo diyorlar ama denemedim daha. şu an aklıma gelenler bunlar. ha bir de bi arkadasm da 33 hftalık dogum yapmıstı. bebişi eve gelince sütü baya azalmış ama bebeği güçlü çekemediği içinmiş. azalınca bıraz emzırıp bıraz sagmıs sutu tekrar artmış. siz de deneyın ıstersenız.
merhaba, bende emziriyorum bol bol su içiyorum suyum hep yanımdadır sütüm çok şükür hep yetti 5 aylık oldu oğlum.Tabi bebeğin emmeside çok önemli ne kadar çok emerse o kadar süt üretir vücut. Bende bol su iç ve göğüslerini sağ göreceksin daha çok sütün olacak bol sütlü günler :)