Dışarı da yenilenecek salata öneriri misiniz? - Obilsin.com
Az kalori alan biriyim günde 300 kalori artıyor yetiyor bile sabah yulaf lapası yiyorum arkadaşlarla geziyoruz bu hafta ful dışarıdayız ne yiyebilirim salata çeşidi önerir misiniz limon suyu sıkıyorum bazen sadece bazen limon suyu , sirke , nar ekşisi koyuyorum zeytin yağı koymuyorum bana az kalorili salatlar önerir misiniz
Gunde 300 kalori ile cok asiri sahliksiz bir hal alirsiniz. Ve vucud korumaya gelip yag biriktirmeye baslar.
Yetiyor gibi hissediyorsunuz ama gucten dusersiniz, hastaliklar baslar. Bagisikliginiz coker hele virus varken. Iyi yapmiyorsunuz. Protein almalisiniz mutlaka, saglikli yag almalisiniz. Meyveden vitaminler almalisiniz. Zeytinyagindan korkmayin. anoreksiya veya baska cesit bir hastaliginiz mi var? asiri anormal 300 kalori. Iki meyve daha fazla eder.
Yetişkin bir insanın günlük alması gereken 2000 kalori civarıdır. Ya siz yanlış kalori hesabı yapıyorsunuz -ki bu muhtemel olasılık- yada gerçekten oruç gibi geziyorsunuz. Vücut ve mental sağlığınız için yemek yemeniz lazım yoksa vücudunuz alarm verecek. Üstelik alarm verirse yağ depolamaya da başlar mesela fark ederseniz şok diyetlerden sonra genelde herkes kilo alır çünkü metabolizma açığı kapamaya çalısır. Sizin durum da böyle bence..
Benim de hic istahim yok24 saat yemesem aa yememisim demem. Cogu zaman maks. 800 kaloriyla kapatiyorum ama sizinki istahsizlik degil diyet. Ben yedigim de adana yerim mesela kalorisini hesaplamam. Siz hesapliyorsunuz. Baska bir problem var burda.