Devlet Hastanesinde Tüp Mide Ameliyatı - Obilsin.com
Merhaba arkadaşlar. Ben 24 yaşındayım. Birçok yan hastalığım var(PCOS,insülin direnci,yüksek kolesterol, hormon bozukluğu vs vs.). Tüp mide ameliyatı olmak istiyorum. Özellikle de insülin direncinden dolayı kilo veremiyorum ve git gide daha çok alıyorum. Verilen ilacı da laktoz intoleransı sebebiyle kullanamadığım için kısır bir döngüye girmiş gibiyim. Ameliyat ücretlerini maalesef karşılayamayacağım için devlet hastanesinde olmak istiyorum ve şartları karşılıyorum fakat devlet hastanesinde bu ameliyatı olan kişiler çok az sanırım, akıl alacak kimseyi bulamadım. Kendisi ya da tanıdığı devlet hastanesinde tüp mide ameliyatı olan varsa bana az çok süreçten bahsedebilir mi? Ve de tabii ki doktor önerisi çünkü rastgele birine gitmek istemiyorum. Ameliyattan korkuyorum fakat kilo veremiyorum artık. Olmak zorundayım yoksa hayatımı idame ettirmekte zorlanacağım. Umarım yardımcı olacak birileri çıkar. Önerilerinizi bekliyorum.
BENDE BU HAFTA PERŞEMBE GÜNÜ CENGİZ ERİŞ RANDEVU ALDIM ÖZEL HASTANEDE DR DEVLET ARAŞTIRDIM AMA SÜREÇ 6 AY 1 YIL SÜREBİLİRMİŞ BEN O KADAR BEKLEMEK İSTEMİYORUM
Ümraniye Eğitim Araştırma bu konuda çok başarılı. Doktor ismi Abdullah Bey di sanırım facebookta grupları falan var hatta sürekli paylaşım yaptıkları. Kardeşim geçen sene ekim sonunda ameliyat oldu. 1 sene olacak neredeyse 50 kilo verdi toplamda. Doktorun diyetisyenin dediklerini harfiyen uyguladı hiçbir sağlık problemi yaşamadı sonrasında. Aml öncesi kurula girdi kurul onayıyla aml oldu ücret ödemedi devlet karşıladı.