Çok acil/İşe gidemiyorum/Yanlış saç rengi - Obilsin.com
Bence hoş olmuş. Eğer değistirecekseniz profosyonel bir yardım alın. Hem açma, hem kızıl ikisi büyük risk. Eğer beklersenizde saçınızda yağlanma problemi yok ise şampuansız yıkayın çünkü akar ve pespembe olur saçınız
Yani evet, koyu kızılla alakası bile yok. Bayağı fosforlu pembe bence de. Şarap kızılı gibi daha ağır bir renk bekliyordunuz sanırım. Ben olsam önce bir cila denerdim. Baktım tutmuyor, o zaman koyu bir renge boyardım. On senedir saçını boyayan biri olarak söylüyorum, doğal saçınız ise koyu kızıl için öyle deli gibi saç açmaya gerek yok ki. Direkt tutardı zaten. Tabi eğer ana saçınız çok koyu değilse. Dediğim gibi koyu kızıl bir renkle cila atın. Bakın biraz fosforlu renk kaybolmazsa, o zaman boyarsınız komple. Ama profesyonel biri değilim, sonuçlar konusunda garanti veremem yine de.
Ben beğenmedim gerçekten pembe desen pembe değil oyuncak bebek saçı gibi. Kirilmaniz için değil benim gibi düşünenler çoğunlukta olacağı için söylüyorum.
Ya dün stresten dolayı tüm gece kustum. Gerçekten baya pembe duruyor. Kuaförü arayıp riskleri bir sorucam. Böyle dışarı çıkmam cidden namümkün.
Aslinda cok kotu degil ama sanirim dipleri cok ucuk tona donmus. Bence hemen boyatmayin, yanma ihtimali var ya da yipranip puskul gibi tel tel olabilir, tiftiklenebilir. Toplayip bant veya tac taksaniz o kadar belli olmaz sanki.
Bende begendim koyu kizil degil evet ama kotude olmamis. Koyu kizil kapatmaz belki daha koyu kestane gibi bir renge boyatırdım galiba..