Çamaşır mı sıkıntılı ben mi? - Obilsin.com
Merhaba biraz açık yazacağım, elbise altında giymek için ilk kez lazer kesim iç çamaşırı aldım. Hayatım boyunca hep slip model giymişimdir bu çamaşırım da slip model olmasına rağmen tanga gibi araya kaçıyor hafiften çünkü ağ kısmı dar. Ben piyasada pamuklu lazer kesim tek bunu bulduğum için elim muhtaç bir şekilde böyle de giyilir dedim ve aldım. Ama şöyle bir sorun var bu çamaşırı ne zaman giysem akıntım oluyor. Belki de dönemsel bir akıntım var ama diğer külotlarım çok çabuk kirlenmezken bu hemen batıyor yani akıntı daha da fazlalaşıyor. Hem de pamuk %5 elastan olmasına rağmen acaba ürün gerçekten pamuk değil ve böyle bir durum mu oluyor çünkü biraz materyalinden de şüphem var, yoksa genel olarak tanga tarzı olan külotlarda böyle bir durum olur mu?
Tangalarda uzun süreli kullanımda akıntı olabiliyor. Bir de pamuk harici zaten uzun süreli, günlük kullanım için iyi değil. iyi bir oran normalde. İki seçenek de olabilir. Ben olsam kısa süreli kullanım gerekmedikçe kullanmazdım.
Lazer kesimler genelde poliester olup sadece içinde pamuk bir kumaş oluyor. Ben bu hepsi pamuk diye aldım. Açıkçası vajina sağlığına önem verdiğimden çok dikkat ederim materyale. Böyle olması beni üzdü ama sanırım uzu süreli giydiğim için oluyor artık üzerimde kısa süreli tutmaya çalışacağım.