bilgisi olan? - Obilsin.com
kızlar 3 ü bir arada nescafeler var biliyorsunuz. bunun çok zararlı olduğunu ve içindeki süttozunun zararlı olduğu falan söyleniyor. sade kahve sanırım o kadar zararlı değilmiş ama bu 3 ü bir aradalar çok zararlı deniyor. içenlerin çocuğu olmuyormuş, adet düzensizliği yapıyormuş, kilo aldırıp göbek yapıyormuş. duymadığım şey kalmadı bunla ilgili. ben de sade kahve içemiyorum. hep bunu içiyorum. böyle çok içip zararını gören oldu mu? yani ne bilim etkisi var mıdır kısırlığa falan sizce?
İcindeki sut tozu kilo yapıyor. 3u bir aradayi biraktim evde şekersiz filtre kahve yapip içiyorum. 3u 1 aradayi biraktigimdan beri kilo verdim hatta.
Bence çok aşırı içmede 3 zararı olabilir belki yani uykusuzluk kan şekerinde oynama mide de gastrit bunlar bende oldu ama babam benden çok içer ona hiç bir şey olmadı. bünyeden bünyeye değişir herhalde.
bi ara bende çok içiyordum günde 10 bardağı buluyordu. sanmıyorum öyle birşey olduğunu. zararlı ama o kadarda değildir herhalde. bana annem içmim diye türlü türlü şeyler söylerdi. şimdi sade kahvaden başka içemiyorum
Yok canım ne ilgisi var hamile kalamamakla ben hamile kalmadan önce kupa kupa içerdim. Ama içindeki yağın vücudun yakamadığı tek yağ olduğunu okumuştum bir yerlerde.
Katkı maddeleri, glikoz şurubu vb pislikler nerdeyse ambalajlı her gıdada var. Ambalajlı gıdaların çoğu murdar sadece nescafe değil ki. Bunlar şehir efsanesi gülüp geçin.
ay ne o öyle çocuk olmaz da bilmem ne yok memeler düşer gözler pörtler kim uydurmuş bacım bunları. kafein var sonuçta kahvenin içinde süt tozu da çok faydalı bir şey değil ben mesela normal toz nescafe içerim ne süt ne süt tozu şeker de koymam öyle 1 bardak beni hemen uyandırıyor zaten