bebeğinizin uyku düzeni ve yastık - Obilsin.com
bebeğinizin uyku düzeni nasıl.benim oğlum 32+4 doğdu.şimdi 6.ayında gündüzleri çok uyuyor.saat 7 de uyanıyor 8:30a kadar oynuyoruz sonra besleniyor uyuyor.10:30da uyanıyor emiyor tekrar uyuyor.12:30da uyanıyor 2ye kadar oynuyoruz sonra uyuyor 4de uyanıyor.oynuyoruz 7de uyuyor tekrar sonra gece 3 defa uyanıp emiyor daha uyanmıyor emiyor uyuyor 7e kadar.altını değiştirdiğimde uyanıyor ama uyuyoa yine.bana fazla uyuyorgibi geliyor.sizin bebişler nasıl uyku düzeni.birde kafasının altına yastık koyuyormusunuz ben koyuyorum ama bi sakıncası varmı acaba.
amaann maşallah de tabii çokmu azmı bilmiyorum ama uyuyabilcen bebek süper .benim bebeğim 4.5 aylık ama uyumuyorrrrr ...nasıl uyutucağımı inanın şaşırdım
Size cok sacma gelebilir ama bir sorum olacak. Bebegim 32 haftalikken dunyaya geldi. Su anda 8. Haftanin icinde. Yani dogmasi gereken zamana daha 5 gun var. 4 gun oncesine kadar surekli uyuyordu. Agladigi zamanlar haric. Hatta uyudugu icin emziremiyordum. 4-5 gundur degisti. Altini degistirirken uyaniyor sonra biberonla sutunu veriyorum. Ondan sonra 2 saat uyanik kaliyor. Bu bazen oglen oluyor bazen gece. Ve gunde 2-3 kere oluyor. Normal mi? Ne yapmaliyim? Cevaplarinizi bekliyorum hanimlar.