Bebeğimin ayak kaslarında sertlik;( - Obilsin.com
bebeğim 28 haftalık doğdu doktorlar ayak kaslarında sertlik olduğunu söylüyorlar fizik tedavi görüyoruz aynı süreçten geçenler tecrübelerinizi bekliyorum
Ayaklarının üzerine basıyor düzeltilmiş 7.buçuk aylık olduk başka bir belirtimiz yok beyin usgmizde temiz acaba küvözde kalmasınamı bağlı oldu bilemiyorum sizindemi erken doğum?
32 haftalik dogduk bizde.bide suan 10 gun sonra 7 aylik olacagiz.daha oturamiyoruz.herhalde zamanimiz var daha. Ayak kaslarindaki sertlik nelere yol acarmis.
Bizde oturamıyoruz daha fizik tedavi görüyoruz ayakları için erken önlem alınmazsa yürümesi çok gecikebilirmiş malesef
Sende erken doğum yaptığın için aslında nöroloji kontrollerini bebeğin yaptır derim nörolog zaten direk anlar bir sorun varmı yokmu diye tarif edebileceğim hiçbir belirtisi yok ama aşılmıycak bişey değil kesinlikle ferah tut içini beyinden kaynaklanan birşey değilse . Fizik tedaviyle geçen birşeymiş biz dün nörolojideydik mr çektirmiştik onun sonucuda temiz çıktı Allaha şükür. Nörolog erken doğanlarda bu durum sık oluyor fizik tedaviyle aşılıyor dedi. Rabbim tüm bbebeklere acil şifa versin inş
Kardiyologa gittik ama norologa gitmedik.kuvezde kaldigi zaman ordaki doktorumuz bi problem yok demisti bize. Sizede Allah sifa versin.