bebeği beyin kanaması geçirip epilepsi ilacı kullanan var mı , lutfen yardımmm - Obilsin.com
merhaba oğlum erken doğdu 3. derece kanama gecırdı sol tarafında hasar buyuk . duzeltılmıs 10 aylık. bır yıl once hafıf nobet gecırdı. 1 senedır nobetı yok ama hala eeg si düzelmedi. ılaçlarıın dozunu artırmamıstı doktor kılo aldıkça azalıcak dıyerek. takvım yasına gore 1 yasında eeg cektırdık malesef ıyı cıkmadı dozu arttırdı. Sorum şu kı bızım gıbı uzun sure ılaç kullanıp sonunda kesılen bebeklerınız varmı . eeg si sonradan düzelen . lutfen basından gecen bırılerı varsa cvp yazsın cok ıhtıyacım var.
çok geçmiş olsun canım inşallah düzelir.Benim oğlumun atakları çok fazlaydı hiç gecmedii..sonra ankarada gata hastanesinde rıdvan akına götürdük en iyi hekim sitesinden nazar değmesin nöbetleri durdu biliyorsun ki iki sene kullanım şart..
ALLAHIM inşallah evladlarımıza şifa verir beyin knaması benim oğlumda gecirdi elhamdülillah atlattık yogun baakım falan beklemek o zor günleri bir ane olarak yaşamak cok zormuş..
Sitresten tutmaya calisiyoruz zatendebeni sor bide distum.Allah razı olsun canim destek olmaya calistigin icin elhamdülillah bu günümüze her günümüz iyi ya yetiyor bize ama evlad büyütmek bizim gibi sorun yaşayanlar anneler icin annelik daha büyük bir seymiş hep komsularim şunu der kimse evlad büyüttüm demesin diyOr benim evladimla sorunlarimi gördüğü icin her bir sabrin selameti vardir insallah o günü bekliyorum insallah hayirli zamanda zamaninda insallah