4 günde 1 kg veriyorum - Obilsin.com
Yukarda cok tempolu sekilde egzersiz yapiyordum simdi kilom azaldikca artkk sadece pilates yapiyorum onu birakmam cok alistim ve gun icide yuruyus sabah aksam 1 saat yediklerimede dikkat ediyorum veriyorum zaten 5 kg kaldi 50 oldumu tmm. Zayiflasam da devam ederim artik ck alistim
Cidden hayran kaldım.yalnız çocuk varken nasıl bu kadar zaman spor yapabiliyorsunuz şaşırdım.şahsen benim ne zamanım ne enerjim yok spora.200 ip atlayınca bile tansiyonum düşüyor.tebrikler..
Daha sonrasini merak edenlere.. Kendime program hazırlamıştim haftanin 3 gunu pilates 3 gunu karin egzersizleri diye ama baklavalarim ciksin istemiyorum :) belirginlesmeye basladi kaslar.. Karin egzersizlerini cikardim onun yerine gun ici sadece 200 mekik ve her aksam pilates yapiyorum gonlum el vermedi pilatesi bırakmaya yapmadan duramiyorum :)
Çok Teşekkür ederiz bu serüvenini bizlerle paylaşığ bizleride gaza getirdiğin için tekrar çok teşekkür ediyorum.İnanıyorum ki bir kadın isterse yapamayacağı şey yok,çok mutlu oluyorum böyle şeyler okuduğumda özgüvenim çoğalıyor bende bir çok kez kendimi yenileme zayıflama vs bir çok amaçla başladım ama hep yarım hep yarım kaldı ama maşallah bende son 3 4 gündür düzene girdim arkadaşlar 76.1 ile başladım bakalım bir yola devam edebilirsem bende birşeyler yazarım inşallah.Ben yoğurt kürü ile ilgili şunu sormak istiyorum bu kür haftada 2 defa her öğünden önce mi yapılıyor. ve gece yatmadan da yapılıyor mu?
Devam devamm 50 olana kadar devam Sunun surasinda 7 kg ya ne kaldi Hirsli olun istikrarli olun verirsiniz ha bide kesinlikle HAREKET YURUYUS SART
İşe yarar diyosun benimde acil 7-8kilo vermem lazım.spor yapmadan veremiyorum bakıyım videolar a deniycem