33.haftada doğum yapan varmı? - Obilsin.com
ben 33 haftamdayım ve erken doğum riskim var tedavi gördüm ama heran doğum olabilir dedi doktorum bebeğim yoğun bakıma alınırmı acaba?
kilo almıştır. 1.500 gr. bile iyi. ayrıca ultrason yanıltabilir. benimkiler tahmin edilenden yarım kilo fazla doğmuştu. kontrol sonucunu bildirirseniz sevinirim. cinsiyeti ne.
cevap verdiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar yarın kontrole gidicez kilosunu çok merak ediyorum 33 haftanın sonunda genellikle 2 kilo oluyorlarmış benimki 31 haftada 1532 gr dı acaba 2 kilo oldumu? ptesi 34haftamıza giricez çok heyecanlıyım..
merhaba. bende 33 haftalıkken doğum yaptım. 1.850 gr. kızım ve 2.260 gr. ağırlığında iki bebek dünyaya getirdim. 10 gün küvözde kaldılar. şimdi bir yaşındalar ve oldukça iyiler. umarım herşey yolunda gider ve bebeğini vakitlice sağlıka dünyaya getirirsin.
Canım bende erken doğum riskiyle hastanede yattığımda 32 haftalık 33 haftalık kaç tane doğum oldu hiç biride kuveze girmedi büyük ihtimalle seninkide doğsa girmez bence tabi bu birazda kendi kendine nefes alıp vermesiyle ilgili
altunhan merhabalaben 33+6da doğum yaptım yani sekiz aylık.prematüre 1900gr ağırlığnda dünya güzeli bir kızım oldu.birgece ansızın suyumun gelmesiyle,doğduğunda yanıma alamadım,koklayamadım yavrumu hemen kuvöze koymuşlar.birkaç gün kaldıktan sonra çıkardılar sütümü pompayla sağıp bibereonla veriyorlardı,okadar küçüktüki meme emecek gücü yoktu yavrumun.iki ay sonrada sütüm gitti veremedim.Sağlığı,herşeyi yerinde Allahıma şükürler olsunki. bakımına önem vermek durumundaydık birkaç ay yanına pek insan yaklaştırmadım hassas narin mini mini aşkım.şuan yedi aylık oldu ve iyi gidiyor herşey. sende aklına öyle şeyler getirme pozitif düşün canım.zor bi durum gerçekten bunu yaşamayan anlayamaz.herşeyden önemlisi sağlıklı olmaları.Allah yardımcın olsun
bebeğin sıvısında artış varmış ama nedenini anlayamadı doktorum buda rahime baskı yapıyormuş arkadaşının bebeği kuvöze alındımı ve kaç kilo doğdu?
cnm benimde öyle bebek ve miyom bebege baskı yapıyor ondan büyümüş böbrek ultrasonuna girmişmiydin sen agrın olunca ben girdim baktı doktor büyüme olmuş?