30 haftalık erken doğum sancısı başlayan varmı arkadaşlar durduruldumu? - Obilsin.com
Merhabalr 30 haftalık hamileyim riskli gebeliğim var ve sancılarım başladı ilaçlarla biraz durur gibi oldu ama devam ediyor bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı lütfen yardımcı olurmusunuz?
Benim 26. Haftada başladı. Hemde kanama ile 1 hafta hastanede yattım tam onu atlattık diye düşündüm. 28+3 de yine kanama ve sancı ile hastaneye yatış yaptım. İlaçlarla şimdilik idare ediyoruz. Ama kanamam az az devam ediyor. Buna da şükür şükür bugün 29+3olduk. Artık gün hesabı yapıyorum kar kardır diye düşünüyorum. Rabbim sağ sağlim vaktinde kucağımıza alabilmeyi nasip etsin inşallah.
Amin canım inş bnde suan 30 +2 deyim bnim sadece sancılar başladı ciğer geliştirici iğne yaptılar önlemek için 2 gün kaldım hastanede ve cıktım riskli gebeliğim inş 32 haftalara gideriz
30. Haftada genelde bu sekilde oluyor galiba. Benimde 30. Haftamda agrim olmustu kasilmalarim.cok fazlaydi ilaclarla durduruldu doguma kadar ilaclar kullandim agrim azaldi ama gecmedi. 36. Haftamda dogum yaptim. Kizkardesim 30. Haftasinda agrisi oldu bir gece hastanede kaldi ilaclarla vaktinde dogum yapti. Komsumun gebelik zehirlenmesi vardi 30. Haftasinda dogum yapti iki ay kadar kuvozde kaldi suan oglu saglikli yaninda bu konunuzla alakali degil ama umut olsun diye yazdim.
Bende erken dogum riski yaşıyorum malesef 30 haftadan beri 33+6 oldum şuan şükür progesteron ve magnom kullanıyorum her hafta sonu sancı sıkıntısı yaşıyorum malesef hastahanede yattım ciğer geliştirici iğne yaptılar alttan muayene yapiyorlar sancim çok çıktığında korkuyorum onun da zararı var