15 Günde 10 Kilo Diyetiyle Zayıflama Deneyimlerimiz - Obilsin.com
arkadaşlar ben bu diyeti 3 sene önce yapmıştım çok güzel kilo verdim ve almadım.şimdi tekrar yapıyorum.başladığımda 81.5 kiloydum 1 hafta sonra 78e indim.2haftaya başlıyorum hiç açıkmadım
Ben başlıycam galibasositososito Bana katılan olursa bekliyorum diyet kardeşliği oluşturalımkaydirigubbakcemile3 zemuszemuszemuszemus
yok canım akşam menülerini biraz değiştirdim ama benzer bi menü olmasına gayret ettim.. harfi harfiyen uysan bile 15 günde 10 kilo veremessin..2 en fazla 3tür oda spor ağırıklı olursa mucize sonuç beklemeyenler deneyebilir :)
Valla tavuk var et var yoğurt var sebze var bende anlamadım işte.. Deneyip verenler varsa yorumlarını paylaşsın da ona göre başlayalım yada başlayamayım boşuna:hulya:
Protein ağırlıklı bir diyet listesi....15 günde 10 kilo nasıl verilir yaaa.O kadar şişman kişi var bunu yapar verirdi o zaman.Bana çok tuhaf geldi açıkçası.
Ben 60 kiloyum hedefim 50 olsada ilk başta 55e bile insem benim için iyi bir başlangıç olucak Sen harfiyen uydunmu bu diyete?15 günmü yapmıştın?
canım ben yapmıştım bu diyeti 2 hafta ama kilom 56 falan olduğu için 2 kilo faalan verdim anca :) artı tek bu diyetle kilo verilmesi mümkün değil Sporda şart.. 15 günde 10 kilo verilmesi imkansız kilosu 100 ve + olanlar için geçerli bu rakam.. kilosu az olanlar 2 3 kilo anca verebilior fazla olanlar ise 5 10 gibi verior ki 15 günde 10 kilo verirsek giden emin olun sudur ve 2 kat fazlasıyla geri gelir kilolar..
NOT: Öğün aralarında istenildiği kadar havuç, salatalık, marul, soda, kahve, çay serbest Et porsiyonları=200gr olacak. Sebze ve etin bi,rlikte bulunduğu menülerde (örnek:kıymalı taze fasülye)-- Et (100gr) + Sebze (100gr)= 200gr şeklinde tüketilecek Böyle de bir dipnot buldum araştırırken:hulya:
En meşhur diyetisyenlerden bir tenesidir, Muzaffer Kuşhan. Yıllarca televizyonlarda insanlara beslenme ve zayıflama konusunda bilgiler veren Muzaffer Kuşhanın diyetleri yıllar sonra bile hala geçerliliğini ve gözdeliğini korumaya devam ediyor. Muzaffer Kuşhanın 15 günde 10 kiloya kadar kilo verebileceğinizi vaadeden diyet listesi aşağıda yer almakta. Diyetin uygulanış süresi 15 gün. Biz sadece 1 haftalık listeyi veriyoruz. 2. Haftada liste aynen uygulanmalıdır. Aralarda acıktıkça, salatalık, marul, havuç yenilebilir. İçecek olarak şekersiz her şey içilebilir. Salatalara yağ konulmayacaktır. Diyet listesisindeki kahvaltı, hergün aynı şekilde olduğundan kahvaltı listesini bir kez buradan veriyoruz. SABAH KAHVALTILARI (15 GÜN BOYUNCA AYNI) 1 dilim kepek ekmeği, kibrit kutusu büyüklüğünde peynir(istediğiniz türden olabilir) şekersiz çay,kahve PAZARTESİ: ÖGLE: İki tane katı pişmiş yumurta. Domates, salatalık, (miktar yok istediğiniz kadar.) AKŞAM: 8adet ızgara köfte(ekmek içi konmadan yapılacak) Limonlu Salata(arzu ettiğiniz salatayı kullanabilirsiniz,sınır yok.) SALI: ÖĞLE: 1 simit 1 bardak ayran AKŞAM: Haşlanmış Tavuk (yarım yiyebilirsiniz) Salata ÇARŞAMBA öĞLE: 200 gr. yoğurt(kaymaksız) 1 dilim kepek ekmeği Salatalık(sınırsız) AKŞAM: 2 Büyük dilim ızgara et (Veya bir büyük ızgara balık) Salata PERŞEMBE ÖĞLE: 200 gram haslanmış patatesten yapılmış salata içine domates, taze soğan, salatalık eklenecek limon ve hardal da konabilir, yağ yok. AKŞAM: 6 adet kuzu pirzola Salata CUMA ÖĞLE: 2 yumurta ile yapılmış domatesli menemen Salata AKŞAM: 1 büyük tabak haslanmış yağsız makarna, Yoğurt CUMARTESİ ÖĞLE: haşlanmış 2 tane sosis Salata AKŞAM: 3 adet (az pirinçle yapılmış) biber,domates veya kabak dolması 2 kaşık yoğurt PAZAR ÖĞLE: 100 GR. beyaz peynir 1 dilim kepek ekmeği salatalık,domates AKŞAM: şiş ızgara Salata Yani bunları yesek daha çok kilo almazmıyız?kaydirigubbakcemile2 Ama bu diyetle kilo verenlerin sayısı da az değilsositososito